Sliding and folding doors

DRZWI PODNOSZONO-PRZESUWNE

Nowoczesne projekty stawiają wysokie wymagania w zakresie sprawnego otwarcia przestrzeni mieszkalnej na ogród, taras czy balkon. Rozwiązaniem idealnym będą Drzwi Podnoszono-Przesuwne HS. Jest to produkt premium o bardzo wysokiej izolacyjności termicznej oraz szczelności. Możliwość zastosowania niskiego progu, zatopionego w warstwy posadzkowe jeszcze bardziej podnosi komfort użytkowania. Nowoczesne systemy aluminiowe pozwalają na wykonanie konstrukcji nawet do kilkunastu metrów szerokości oraz ponad 3 metrów wysokości. Zaawansowane okucia pozwalają na płynny ruch skrzydeł o masie nawet do 400 kg.

drzwi-przesuwne-1

DRZWI HARMONIJKOWE

Gdy wymagane jest maksymalne otwarcie przestrzeni zastosowanie znajdują Drzwi Harmonijkowe, składane na jedną lub dwie strony. Takie konstrukcje idealnie sprawdzą się w miejscach takich jak restauracje, sale bankietowe, zabudowy tarasów, domy letniskowe. Jest to również rozwiązanie popularne w mieszkaniach i domach w krajach o cieplejszym klimacie jak Holandia czy Wielka Brytania.

Drzwi harmonijkowe dają możliwość zastosowania wielu kombinacji od 2 do nawet kilkunastu skrzydeł ruchomych, zsuwających się na obie strony bądź w całości na jedną z nich, składania ich wewnątrz lub na zewnątrz budynku, zastosowania wysokiego lub niskiego progu. Mocne okucia gwarantują komfortowe funkcjonowanie skrzydeł drzwi o masie do 100kg każde. 

DRZWI PRZESUWNE

Kolejnym elementem wśród naszych produktów są konstrukcje przesuwne w wersji izolowanej termiczne lub zimnej. Tego typu rozwiązania stanowić mogą ekonomiczną wersję zabudowy tarasów, balkonów, werand lub ścianki rozsuwane otwierające dodatkową przestrzeń.

Konstrukcje przesuwne pozwalają na płynną pracę skrzydeł poruszających się na zamocowanej ościeżnicy wyposażonej w wózki lub szynę jezdną.

Zapraszamy do kontaktu

Napisz lub zadzwoń