Panel doors

Produkt klasy Premium

Drzwi panelowe to produkt klasy Premium charakteryzujący się najwyższą jakością wykonania oraz nowoczesnym wyglądem. Szeroka gama dostępnych wzorów pozwala na wykonanie drzwi o unikalnym wykończeniu, które będą nie tylko funkcjonalnym i trwałym wejściem do budynku ale również jego wizytówką.

Konstrukcja drzwi panelowych bazuje na najbardziej zaawansowanych technologicznie systemach drzwiowych charakteryzujących się najwyższą izolacyjnością cieplną oraz akustyczną.

Panele wypełniające dostępne są w wielu różnych wzorach i kolorach. Zastosowane w ich produkcji techniki wykonywania frezów o różnym kształcie, ozdobnych aplikacji, a także wstawiania szkła zespolonego, dają niezliczoną ilość kombinacji i wariantów wykończenia. Dzięki temu drzwi z ich użyciem mogą być wykorzystane zarówno w nowoczesnych domach, jak i w architekturze o klasycznym stylu. Zawsze jednak stanowią piękne wejście do budynku, które zwraca na siebie uwagę i dodaje uroku elewacji wejściowej.

Elementy możliwe do zastosowania takie jak ukryte zawiasy, czy pochwyty ze stali nierdzewnej podnoszą dodatkowo walory estetyczne drzwi.

Zapraszamy do kontaktu

Napisz lub zadzwoń