Energomet

Konstrukcje aluminiowe
drzwi, okien, witryn, świetlików, fasad, ogrodów zimowych

O firmie Energomet

Firma ENERGOMET funkcjonuje od ponad 25 lat i specjalizuje się w produkcji oraz montażu systemowej stolarki aluminiowej. Jakość naszych produktów utrzymujemy na najwyższym poziomie.
 
Ponadto ofertę wzbogaciliśmy o wyroby okienno-drzwiowe  gięte i spawane. Specjalizujemy się w wyginaniu łuków z profili zarówno aluminiowych, jak i stalowych. Działalność prowadzimy w miejscowości Prawiedniki Kolonia 62 w pobliżu Lublina.
 
Montaż naszych wyrobów jest dokonywany przez specjalistyczne ekipy montażowe. Klientów naszych obsługujemy kompleksowo począwszy od pomiarów na miejscu realizacji, przygotowaniu umowy, poprzez sporządzenie dokumentacji produkcyjnej, ewentualny demontaż i roboty montażowe. Nasze realizacje to zarówno pojedyncze wyroby dla klientów indywidualnych jak również obiekty komercyjne , hale sportowe, biurowce, budynki edukacyjne.
 

Zaufali nam:

Skanska
Warbud
Venus
Erbud
Lubren
DAF
Sabat
Block
Mega
Lemonex
Cisowianka
Wikana
Volvo
Poleksbud
Mostostal
Hyundai
Sanitex
PERFEKT
Urzad miasta
Politechnika
wspia
schronisko

 

© Energomet - 2016. Projekt i wykonanie - Freeline.

Statystyki

Wszystkie wizyty: 95230

Wizyty z ostatnich 30 dni: 1913

Wizyty w ciągu ostatniego tygodnia: 538

Użytkownicy online: 1

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij